Ομαλά διεξάγονται, από νωρίς το πρωί, οι δημοτικές και περιφερειακές εκλογές!
Συγκεκριμένα στο 36ο δημοτικό σχολείο Ηρακλείου, η κίνηση από νωρίς ήταν αρκετή και σύμφωνα με τις εφορευτικές επιτροπές , ο κόσμος ήρθε ευδιάθετος στις καλπες.
Αυτό που σχολιάζεται, όπως βέβαια, και σε άλλα εκλογικά κέντρα, είναι το… μέγεθος των ψηφοδελτίων, αφού ο κόσμος παραπονιέται, ενώ τοποθετούνται και δύσκολα στα φάκελα.
![](https://themakritis.gr/wp-content/uploads/2023/10/εκλογες-1024x461.jpg)
![](https://themakritis.gr/wp-content/uploads/2023/10/εκλογες1-1-1024x461.jpg)